Söker du beställningssidan DINMONTER.SE? Klicka här

Våra anställda

Administration
Försäljningsavdelning
Tina Karlsson

Tina Karlsson

Försäljning & Projektledare Bomässan

+46 (0)703 70 72 12 tina.karlsson77@bomassa.se
Lena Kristiansson

Lena Kristiansson

Projektledare & Försäljning

+46 (0)73 506 18 08 lena40@bomassa.se
Karl Henrik Krantz

Karl Henrik Krantz

Projektledare & Försäljning

+46 (0)72 001 64 70 kalle33@bomassa.se
Camilla Koba

Camilla Koba

Projektledare & Försäljning

+46 (0)73 522 57 62 camilla96@bomassa.se
Mikael Johansson

Mikael Johansson

Projektledare & Försäljning

+46 (0)70 77 30 787 mikael24@bomassa.se
Antonia Dahlgren

Antonia Dahlgren

Projektledare & Försäljning

+46 (0)707 78 47 76 antonia80@bomassa.se
Anna-Lena Jarlhed

Anna-Lena Jarlhed

Mässvärdinna

+46 (0)708 76 39 14
Expo Solutions
John Hallberg

John Hallberg

Driftsansvarlig Expo Solutions

+46 (0)703 66 05 03 john99@compassfairs.se
Rickard Böe

Rickard Böe

Expo Solutions

+46 (0)707 72 93 28 rickard76@compassfairs.se
Alexander Hjortbrink Böe

Alexander Hjortbrink Böe

Expo Solutions

+46 (0)707 71 35 10 alexander19@compassfairs.se
Mikael Andersson

Mikael Andersson

Expo Solutions

+46 (0)707 72 26 19 mikael95@compassfairs.se
Hej! Vi använder cookies för att förbättra denna webbplats. Genom att fortsätta använda våra tjänster, ger du ditt samtycke till användning av cookies. Läs mer här..