Söker du beställningssidan DINMONTER.SE? Klicka här

Våra anställda

Teknisk avdelning
Anders Hamre Paulsen
Anders Varga

Anders Varga

Projektkoordinator

076-119 17 97 anders.varga59@compassfairs.se
Sjoerd Wouda

Sjoerd Wouda

Produktionsledare

076-119 17 66 sjoerd44@compassfairs.se
Samim Karim

Samim Karim

Produktionsledare

076-119 17 69 samim23@compassfairs.se
Administration
Petra Larsson

Petra Larsson

Country Manager / VD

076-119 17 93 petra45@compassfairs.se
Carl-Johan Sandberg

Carl-Johan Sandberg

Marknadschef

076-119 17 98 carl-johan82@compassfairs.se
Alisa Hodzic

Alisa Hodzic

Ekonomiansvarig

076-119 17 91 alisa73@compassfairs.se
Försäljningsavdelning
Jackie Ekelund

Jackie Ekelund

Försäljning & Projektledare Bomässan

Norrköping, Vänersborg, Eskilstuna

070-523 52 63 jackie3@bomassa.se
Mika Ammunet

Mika Ammunet

Försäljning & Projektledare Bomässan

Västerås, Karlstad, Växjö

076-119 17 94 mika83@bomassa.se
Elisabeth Tengmer

Elisabeth Tengmer

Försäljning & Projektledare Bomässan

Jönköping, Mariestad, Lidköping

073-756 54 69 elisabeth91@bomassa.se
Louice Tambour

Louice Tambour

Försäljning & Projektledare Bomässan

Helsingborg, Halmstad, Sandviken

076-119 00 33 louice99@bomassa.se
Håkan Gröön

Håkan Gröön

Projektledare Dryck & Deli

070-572 17 90 hakan88@compassfairs.se
Hej! Vi använder cookies för att förbättra denna webbplats. Genom att fortsätta använda våra tjänster, ger du ditt samtycke till användning av cookies. Läs mer här..