Söker du beställningssidan DINMONTER.SE? Klicka här

Våra anställda

Teknisk avdelning
Anders Hamre Paulsen
Jonas Woldeyohanes

Jonas Woldeyohanes

Drifts-/ produktionsledare

070-861 75 59 jw20@compassfairs.se
Sjoerd Wouda

Sjoerd Wouda

Produktionsledare

sjoerd43@compassfairs.se
Samim Karim

Samim Karim

Produktionsledare

076-119 17 69 samim62@compassfairs.se
Karol Zak

Karol Zak

Montör

karol41@compassfairs.se
Bram Van Veen

Bram Van Veen

Montör

bram65@compassfairs.se
Administration
Försäljningsavdelning
Madeleine Ehrlin

Madeleine Ehrlin

Försäljning & Projektledare Bomässan

036-19 96 94 076-119 17 94 madeleine26@compassfairs.se
Carl-Johan Bengtsson

Carl-Johan Bengtsson

Försäljning & Projektledare Bomässan

036-19 96 97 076-119 17 97 cjb61@compassfairs.se
Rasmus Eklund

Rasmus Eklund

Försäljning & Projektledare Bomässan

076-119 14 14 rasmus1@compassfairs.se
Louice Tambour

Louice Tambour

Försäljning & Projektledare Bomässan

076-119 00 33 louice88@compassfairs.se
Mattias Kristensson

Mattias Kristensson

Försäljning & Projektledare Bomässan

036-19 96 93 076-119 17 93 mattias44@compassfairs.se
Anna-Lena Jarlhed Brusberg

Anna-Lena Jarlhed Brusberg

Projektsäljare

036-19 08 89 076-119 17 99 anna49@compassfairs.se
Hej! Vi använder cookies för att förbättra denna webbplats. Genom att fortsätta använda våra tjänster, ger du ditt samtycke till användning av cookies. Läs mer här..