Söker du beställningssidan DINMONTER.SE? Klicka här

Våra anställda

Teknisk avdelning
Anders Hamre Paulsen
Jonas Woldeyohanes

Jonas Woldeyohanes

Drifts-/ produktionsledare

070-861 75 59 jw22@compassfairs.se
Sjoerd Wouda

Sjoerd Wouda

Produktionsledare

sjoerd32@compassfairs.se
Samim Karim

Samim Karim

Produktionsledare

076-119 17 69 samim85@compassfairs.se
Karol Zak

Karol Zak

Montör

karol93@compassfairs.se
Administration
Försäljningsavdelning
Madeleine Ehrlin

Madeleine Ehrlin

Försäljning & Projektledare Bomässan

036-19 96 94 076-119 17 94 madeleine76@compassfairs.se
Rasmus Eklund

Rasmus Eklund

Försäljning & Projektledare Bomässan

076-119 14 14 rasmus37@compassfairs.se
Louice Tambour

Louice Tambour

Försäljning & Projektledare Bomässan

076-119 00 33 louice92@compassfairs.se
Hej! Vi använder cookies för att förbättra denna webbplats. Genom att fortsätta använda våra tjänster, ger du ditt samtycke till användning av cookies. Läs mer här..