Söker du beställningssidan DINMONTER.SE? Klicka här

Våra anställda

Administration
Försäljningsavdelning
Tina Karlsson

Tina Karlsson

Försäljning & Projektledare Bomässan

+46 (0)703 70 72 12 tina.karlsson49@bomassa.se
Lena Kristiansson

Lena Kristiansson

Projektledare & Försäljning

+46 (0)73 506 18 08 lena72@bomassa.se
Karl Henrik Krantz

Karl Henrik Krantz

Projektledare & Försäljning

+46 (0)72 001 64 70 kalle46@bomassa.se
Camilla Koba

Camilla Koba

Projektledare & Försäljning

+46 (0)73 522 57 62 camilla69@bomassa.se
Mikael Johansson

Mikael Johansson

Projektledare & Försäljning

+46 (0)70 77 30 787 mikael53@bomassa.se
Antonia Dahlgren

Antonia Dahlgren

Projektledare & Försäljning

+46 (0)707 78 47 76 antonia79@bomassa.se
Expo Solutions
John Hallberg

John Hallberg

Driftsansvarlig Expo Solutions

+46 (0)703 66 05 03 john18@compassfairs.se
Alexander Hjortbrink Böe

Alexander Hjortbrink Böe

Expo Solutions

+46 (0)707 71 35 10 alexander42@compassfairs.se
Mikael Andersson

Mikael Andersson

Expo Solutions

+46 (0)707 72 26 19 mikael15@compassfairs.se
Hej! Vi använder cookies för att förbättra denna webbplats. Genom att fortsätta använda våra tjänster, ger du ditt samtycke till användning av cookies. Läs mer här..